DM 24

Tercih ettiğiniz renk ve modelde camilerimize uygun olarak üretilen çelik minare modelleri, sağlam ve dayanıklı olduğu için uzun yıllar boyunca camilerimizde ilk günkü gibi sağlam kalabilmektedir. Özel motifler ve farklı renklerle camilerimizin dış yapısına uygun olarak üretilen çelik minare modelleri, dışarıdan bakıldığında camilerimizle sanki bir bütün olarak gözükmekte ve camilerimizi ihtişamlı bir hale getirmektedir.


Depremlere, şiddetli rüzgarlara her türlü doğal afetlere karşı dayanıklı olarak üretilen çelik minare modellerimiz kendi fabrikalarımızda üretilmiş olup montaj alanına ekibimiz tarafından ulaştırılmaktadır. Tarafımızdan ücretsiz montajı yapılan çelik minareler, son teknolojik araçlarımız ve ekipmanlarımız ile istediğiniz her noktaya kolaylıkla kurulabilmektedir.


Çelik minare modelleri camilerinize uygun şekilde 30 farklı renk ve model olarak sizlere sunulmaktadır. Bu modellerimizden biri olan DM 24 modeli camilerimiz için özenle üretilerek sizlere sunulmaktadır. Her modellerimizde olduğu gibi DM 24 modelimizde depremlere karşı oldukça dayanıklı ve uzun yıllar boyunca ilk günkü gibi sağlam kalabilmekedir. Çelik minare DM 24 modeli kalıplarımıza bağlı renk ve çeşitlerde üretilip sizlere sunulmaktadır. Kendi fabrikalarımızda kendi ekibimizle ürettiğimiz DM 24 modeli camilerimiz için özenle üretilmektedir.

Kalite ve Güvenin Adresi 50 Yılı Aşkın Tecrübesi ile Demirciler Çelik Minare Daima Hizmetinizdedir.

DM 24
DM 24
DM 24
DM 24
DM 24
DM 24