ÇELİK MİNARE MODELLERİNDE İSTEK DOĞRULTULARI

ÇELİK MİNARE MODELLERİNDE İSTEK DOĞRULTULARI

Camilerimiz de ezanı bizlere duyuran ezanın bizlere ulaşmasını sağlayan camilerimizle bir veya camilerimizden ayrı olarak inşa edilen minareler ve son zamanlarda yeni tercih edilmeye başlanan çelik minare modelleri.

Minarelerimiz camilerimizden göğe doğru yükselen uzun yapılardır. Minarelerimiz uzun bir süredir yani yıllardır camilerimizin yanında ihtişamlı bir şekilde şehrimizi süsler. Din görevlilerinin şerefeye çıkarak ezanı tüm şehrimize çıplak sesle okuyarak yayma çalışırlardı. Fakat teknolojiyle her gün herşey yenilendi bu yenilikler içerişinde beton örme yerine çelik minare 'ler de eklendi, bununla birlikte daha önceleri minarelerimize mikrofonlar, anfiler, hoparlörler gibi çeşitli elektronik eşyalar eklendi. Artık minarelerimiz den daha kolay bir şekilde şehrimize ezan sesi yayılmaktadır.

Bu ses sistemleri sizler tarafından sonradan konulurken biz çelik minare firmaları sizlerin isteğine göre bunu size göre şekillendirip sizlere sunmaktayız. Çelik minare firmaları yaptığı her modelde sizler için en iyisini en sağlamını hedeflemektedir.

SOSYAL AĞLARDA PAYLAŞ;